Stacje benzynowe w Łomży czeka paraliż? Kierowcy planują protest

i

Autor: fot. pixabay.com/Stacje benzynowe w Łomży czeka paraliż? Kierowcy planują protest

Stacje benzynowe w Łomży czeka paraliż? Kierowcy planują protest

2022-06-08 10:53

Ceny paliwa w ostatnim czasie znacznie wzrosły. W niektórych miejscach w Łomży za benzynę zapłacimy nawet ponad 8,20 zł! Kierowcy z naszego miasta nie kryją oburzenia i planują... protest. Szczegóły w artykule.

W ostatnich dniach ceny paliwa na stacjach benzynowych mocno poszybowały w górę. Średnio za benzynę zapłacimy 7,79 zł, a za diesla 8,06 zł. I niestety, wygląda na to, że to nie koniec podwyżek, a to rodzi frustrację wśród kierowców.

Protest w Łomży

Na Spotted Łomża pojawił się wpis jednego z internautów, który proponuje protest. Miałoby to polegać na zatankowaniu auta za symboliczną złotówkę i zablokowaniu stacji.

Halo Łomża, organizujemy akcję "tankowanie za 1 zł, bo na więcej mnie nie stać" Sobota godzina 19:00 na wszystkich stacjach benzynowych w Łomży... jedziemy na stację i tankujemy pojazd za symboliczną złotówkę, robimy mega korek na dystrybutorach, tylko w ten sposób zmusimy ich do zmniejszenia cen paliw, STOP wydawaniu całej wypłaty na tankowanie auta

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45

W sekcji komentarzy nie brakuje głosów "za", jednak jest też dużo głosów przeciwnych, które wskazują na to, że taki protest uprzykrzy jedynie pracę pracownikom stacji i mieszkańcom Łomży, i w rezultacie nie przyniesie żadnego innego efektu.

Protest zaplanowano na najbliższą sobotę 11 czerwca. Czy się odbędzie? Zobaczymy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!