Popołudnie z Kulturą

i

Autor: MDK DŚT Łomża

Spędź (Po)Południe z Kulturą w Łomży. Bezpłatne zajęcia graficzne, wokalne i teatralne!

2020-08-12 16:01

Dwa popołudnia i masa wydarzeń! Już 16 sierpnia odbędzie się pierwsza odsłona wydarzenia pod nazwą (Po)Południe z Kulturą. Będzie masa atrakcji, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i ich rodziców. Sprawdźcie szczegóły na Łomża.eska.pl

Były dwa tygodnie z kulturą na starym rynku, teraz czas na dwa popołudnia. Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży razem z Łomżyńską Spółdzielnią Mieszkaniową i Spółdzielnią Mieszkaniową "Perspektywa" organizują wydarzenie pod nazwą (Po)Południe z Kulturą. Będzie działo się sporo, każdy znajdzie coś dla siebie!

W programie znalazły się: warsztaty plastyczne, graficzne, teatralne, lepienie w glinie i konsultacje wokalne. Będą też występy grup wokalnych: Studio Pop Art., eMDeK - „Muzyczne Witaminy” i stretching, a o godzinie 18:30 joga na trawie - informują organizatorzy.

Pierwsze (Po)południe z kulturą odbędzie się w sobotę 16 sierpnia na terenie dawnej strzelnicy, natomiast druga odsłona będzie 23 sierpnia na Skate Parku przy ul. Ks. Anny. Wydarzenia odbędą się w godzinach: 16:00-20:00.

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zapowiada też, że podczas tego wydarzenia zdradzi ofertę zajęciową na nadchodzący sezon! 

Krzysztof Skiba: Gdy politycy kierują instytucjami kultury, zawsze kończy się skandalem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE