Wypadek w Kisielnicy pod Łomżą

i

Autor: mszzz

Śmiertelny wypadek w Kisielnicy pod Łomżą. Droga w miejscu zdarzenia zablokowana [FOTO]

2021-05-05 15:34

Do śmiertelnego wypadku z udziałem kilku pojazdów doszło w Kisielnicy pod Łomżą. Na razie nie wiadomo ile dokładnie osób zostało poszkodowanych. Trwa akcja ratunkowa!

W Kisielnicy pod Łomżą (DK61) doszło do zderzenia kilku pojazdów - m.in. osobówki, ciężarówki i lawety. To wypadek śmiertelny, jednak nie wiadomo ile dokładnie osób zostało poszkodowanych.

Łomżyńska policja przekazuje, że cały czas trwa akcja ratunkowa. Do zdarzenia doszło po godzinie 14:00.

Dokładny przebieg zdarzenia ustalą policjanci, jednak z informacji uzyskanych od naszego czytelnika wynika, że było to klasyczne najechanie na tył pojazdu poprzedzającego. Jadąca z nadmierną prędkością od strony Łomży ciężarówka wjechała w pojazdy stojące na światłach. Uderzenie było tak silne, że zmiażdżeniu uległa osobówka.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin (wstępnie do 21:00). Policja organizuje objazdy - drogą wojewódzką nr 668 przez Stawiski, Jedwabne i Piątnicę.

[AKTUALIZACJA]

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu osobowego, który czekał na zielone światło, w związku z ruchem wahadłowym. W wyniku uderzenia osobówka uderzyła w poprzedzającą lawetę, natomiast laweta uderzyła w ciężarówkę.

Justyna Janowska z KMP w Łomży przekazuje, że cały czas trwają czynności ratunkowe i wyjaśniające.

W wyniku tego zdarzenia zginęła jedna osoba.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl