śmietrelny wypadek

i

Autor: KMP Łomża

Śmiertelny wypadek pod Łomżą. Kierowca osobówki zginął na miejscu

2020-12-26 21:49

Na drodze krajowej nr 63 między Łomżą a Zambrowem, auto wypadło z drogi i dachowało. Mężczyzna kierujący osobówką zginął na miejscu. Na miejscu pracują służby. Mogą być utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło dziś (26.12) na dk 63, pod Łomżą, między miejscowościami Wygoda a Podgórze. Policja dostała zgłoszenie o 19.10. Kierujący pojazdem osobowym z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia zginął. 

Mężczyzna podróżował sam. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia- podaje Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia.

Śmiertelny wypadek samochodowy

Tragiczne święta

To nie jedyne tragiczne zdarzenie drogowe w okolicy Łomży. W wigilię na trasie Łomża - Kolno, w okolicy miejscowości Korzeniste, zginął pieszy. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Policyjny raport z podlaskich dróg podsumowujący wigilię: Policjanci zatrzymali 13 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Na drogach Podlasia doszło do 2 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły i 1 została ranna. (Powiaty wysokomazowiecki i kolneński). Policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych, w tym 1 listem gończym. Interweniowali 362 razy.

Policyjny raport z podlaskich dróg podsumowujący pierwszy dzień świąt: Podlascy policjanci zatrzymali 9 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Na drogach województwa bez wypadków drogowych. Policjanci zatrzymal 7 osób poszukiwanych, w tym 1 listem gończym. Interweniowali 432 razy.

Kierujcie ostrożnie!

Na drogach naszego regionu będzie dziś bardzo ślisko! IMGW ostrzega przed oblodzeniem. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obejmuje wszystkie powiaty województwa podlaskiego i obowiązuje do jutra (27.12) do 09:00 rano. Bądźcie bardzo uważni i ostrożni.

Jeśli jesteście świadkami jakiegoś wydarzenia w Waszej okolicy, dajcie nam znać! Piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!