Zajęcia w ROK Łomża

i

Autor: pixabay.com

ROK szuka talentów! W Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży trwają zapisy na zajęcia...

2020-09-17 23:36

... i warto się spieszyć, bo listy będą otwarte jeszcze tylko do końca września! Wachlarz zajęć artystycznych dla dzieci i młodzieży jest bardzo szeroki: można pląsać w rytm walca w studio tańca AKAT, poznawać folklor z Zespołem Pieśni i Tańca, szkolić wokal w Studio ROK, albo pobudzać kreatywność na zajęciach plastycznych. Nie brakuje też zajęć dla dorosłych i najmniejszych mieszkańców Łomży.

Pozwalają dzieciom na twórcze rozwiązywanie problemów,pomagają twórczo zapoznać świat i rozwijają - z zajęć artystycznych dla najmłodszych płyną same korzyści.  Warto zastanowić się i wspólnie z dzieckiem wybrać te warsztaty, które małego artystę najbardziej pochłoną. Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla spragnionych obcowania ze sztuką, można znaleźć w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. 

W ROK- u każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje ciekawej artystycznej oferty plastycznej, wokalnej czy tanecznej. Właśnie trwają zapisy i warto się spieszyć, bo wolne miejsca rozchodzą się jak "świeże bułeczki". 

W sezonie artystycznym 2020/ 2021 na młode talenty z Łomży i okolic czekają:

  • Klub Tańca Towarzyskiego AKAT, 
  • Zespół Pieśni i Tańca Łomża, 
  • Studio Wokalne ROK, 
  • Pracownia Plastyczna
  • Dziecięce Studio Tańca

Zapisy potrwają do końca września, wystarczy skontaktować się z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Łomży. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Pozyskiwanie leku dla pszczół
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE