skok z mostu

i

Autor: pixabay.com

Próba samobójcza w Łomży. Pijana kobieta chciała skoczyć z mostu Hubala!

2021-04-26 11:20

Roztrzęsiona mieszkanka Łomży stała na moście Hubala i chciała odebrać sobie życie. Na szczęście pomoc łomżyńskich służb pojawiła się w porę. Nie doszło do tragedii. Szczegóły w artykule.

Dzięki szybkiej interwencji dzielnicowych z posterunku policji w Piątnicy i Śniadowie, którzy wczoraj (25.04) pełnili służbę w Łomży nie doszło do tragedii. Dyżurny łomżyńskiej komendy, otrzymał niepokojące zgłoszenie, z którego wynikało, że za barierką mostu Hubala stoi kobieta i najprawdopodobniej chce skoczyć. Policjanci ruszyli na pomoc kobiecie, chcącej targnąć się na swoje życie. Po niespełna 2 minutach, mundurowi byli już blisko kobiety.

Była roztrzęsiona, krzyczała, że nie potrzebuje niczyjej pomocy. Policjanci zaczęli rozmawiać z kobietą i ją uspokajać, w tym czasie przyjechali też mundurowi z patrolówki. Funkcjonariusze złapali kobietę za ubranie i wciągnęli za barierki w bezpieczne miejsce- przekazuje KMP Łomża.

Mieszkanka Łomży okazała się być nietrzeźwą. Badanie wykazało u niej blisko 1,2 promila alkoholu. Kobieta trafiła do wytrzeźwienia.

Na ratunek samobójcy

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!