Wspieraj Seniora

i

Autor: pixabay.com

Pracownicy MOPSu pomogą seniorom w zakupach. W Łomży wciąż trwa "covidowy" projekt

2021-03-01 23:13

Pandemia nie odpuszcza, dlatego miasto przedłuża akcję "Wspieraj Seniora" ! A chodzi o pomoc starszym osobom w, na przykład, zrobieniu zakupów czy wykupieniu leków. Wszystko po to, by ochronić seniorów przed zakażeniem koronawirusem.

W Łomży trwa program "Wspieraj Seniora". Z pomocy mogą skorzystać osoby 70+, , które, z obawy o swoje zdrowie, pozostają w domu.

Chcemy w ten sposób chronić przed zakażeniem najbardziej narażoną na ciężki przebieg COVID-19 grupę mieszkańców - mówi zastępca prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski i dodaje, że chodzi przede wszystkim o dostarczanie żywności, środków higieny osobistej, lekarstw, czyli artykułów tak zwanej pierwszej potrzeby.Wyłączeni z udziału w programie są mieszkańcy Łomży, którzy korzystają z usług opiekuńczych, bądź specjalistycznych usług opiekuńczych.

Żeby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić pod numer 22 5051111. Można też kontaktować się z naszym MOPSem, Dziennym Domem Pomocy Senior+, albo Klubem Seniora.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"