wypadek

i

Autor: pixabay.com

Pasażer nie żyje, kierowca ucieka- nowe fakty w sprawie wypadku pod Łomżą

2020-12-31 10:09

Wracamy do tematu śmiertelnego wypadku​, do którego doszło drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia (26.12). Między Wygodą a Podgórzem zginął młody mężczyzna. Wtedy policja podawała, że to kierowca osobówki, ale prokuratura ustaliła nowe fakty.

O całym zdarzeniu informowaliśmy TUTAJ. Wtedy policja podawała, że to kierowca osobówki jest ofiarą, ale łomżyńska prokuratura ustaliła nowe fakty.

Podejrzany Paweł K., kierując pojazdem VW Passat, nieumyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ten sposób, że na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, następnie pojazd uderzył w drzewo, przewracając się na dach, w wyniku czego pasażer pojazdu doznał obrażeń ciała skutkujących zgonem. Podejrzany następnie zbiegł z miejsca zdarzenia- przekazuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Sylwester w czasie pandemi [Sonda]

Paweł K. przyznał się do postawionego zarzutu popełnienia przestępstwa i odmówił złożenia wyjaśnień. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Łomży, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

Sonda
Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?