Wiktoria Wiśniewska

i

Autor: fot.facebook/missziemilomzynskiej

Ogromny sukces łomżyńskiej Miss! Wiktoria Wiśniewska z tytułem Miss Golden Girl [AUDIO]

2020-11-13 14:27

Pochodząca z Grajewa, Wiktoria Wiśniewska, wywalczyła koronę Miss Golden Girl podczas gali finałowej The Miss Globe 2020. Podlasianka zachwyciła swoją urodą jurorów. To kolejny sukces Wiktorii do kolekcji konkursów piękności. Sprawdźcie szczegóły na Łomża.eska.pl

Wiktoria Wiśniewska sięgnęła po tytuł Miss Golden Girl podczas czwartkowej (12.11) gali finałowej The Miss Globe 2020, która odbyła się w Tiranie w Albani. O tytuł najpiękniejszej dziewczyny globu walczyła z reprezentantkami 41 innych krajów świata.

Posłuchaj, co tuż po gali finałowej Miss Globe powiedziała Wiktoria Wiśniewska

Emocje jeszcze nie opadły, za 3 dni wracam do Polski z tytułem Golden Girl i piękną koroną do tego. Była to kolejna świetna przygoda, którą miałam okazję przeżyć. Dałam z siebie 100 procent i mam nadzieję, że nikogo nie zawiodłam - powiedziała nam Wiktoria Wiśniewska

Reprezentantka Polski ma 19 lat i pochodzi z Grajewa. Obecnie jest studentką na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Na jej koncie jest już sporo sukcesów. Po pierwszy sięgnęła w Łomży. W 2018 roku została Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek. Nieco później zdobyła tytuł 2. Wicemiss Polski Nastolatek. Rok później, po raz pierwszy, reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej i znalazła się w TOP 10 Miss Tourism Metropolitan International 2019.

Podczas gali finałowej The Miss Globe 2020 Wiktoria zaprezentowała się w czterech strojach: narodowym, sukni wieczorowej, sukience koktajlowej oraz w stroju kąpielowym. Jej osoba nie umknęła uwadze jurorów, grajewianka dostała wyróżnienie "złotej dziewczyny". Bardzo serdecznie gratulujemy!

Po najwyższe wyróżnienie, tytuł Miss Globe 2020, sięgnęła reprezentantka Kosowa - Lorinda Kolgeci.

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej