Sadzonki

i

Autor: fot. pixabay.com

Oddaj odpady i zgarnij kwiaty. Ekologia za sadzonkę w Łomży!

2021-09-10 10:36

To wydarzenie dla miłośników przyrody i ekomaniaków! Zakład Gospodarowania Odpadami w Łomży zaprasza do udziału w kolejnej ekoakcji "Ekologia za sadzonkę". Aby zdobyć do swojego ogródka sadzonkę drzewa owocowego czy sadzonkę ziół, trzeba przynieść odpowiednią ilość odpadów. Jakich? Szczegóły w artykule.

Zalega wam w domu trochę odpadów? Na przykład makulatura czy plastikowe butelki? To wydarzenie dla was! ZGO w Łomży wspólnie z miastem i MOSiR-em organizują kolejną akcję "Ekologia za sadzonkę". Chodzi o to, żeby przynieść trochę odpadów, a w zamian dostać sadzonkę drzewa czy ziół.

Jakie odpady?

Wystarczy oddać minimum 5 kilogramów makulatury, 10 plastikowych butelek czy 2 kilogramy baterii. Za to czeka nagroda - sadzonka drzewa owocowego, bylina lub sadzonka ziół.

Siostrzenica premiera Morawieckiego w show Polsatu

Akcja "Ekologia za sadzonkę" została zaplanowana na poniedziałek 20 września od godziny 15:00 aż do wyczerpania zasobów. Akcja odbędzie na parkingu przed Parkiem Wodnym. Wydarzenie organizowane jest z okazji Sprzątania Świata, które odbywa się w 3 weekend września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl