znicze

i

Autor: pixabay.com

Niewyobrażalnie szybkie tempo zbiórki po rodzinnej tragedii! Zobacz, ile udało się zebrać

2021-01-20 13:49

Zbiórka, którą utworzono po tragicznym wypadku pochodzącej z Łomży Kamili, aby wspomóc finansowo rodzinę, trwała zaledwie dwa dni. Konto zapełniało się w błyskawicznym tempie, a wpłacający z całego świata, oprócz złotówek, zostawiali też ciepłe słowa, łącząc się w bólu z Tomaszem, mężem Ś.P. Kamili Majewskiej. Niestety, pojawiła się też smutna informacja o ich synku, Mikołaju...

"Żadne pieniądze świata nie zwrócą im życia, ale dzięki Wam chociaż finansowo nie będzie trzeba się martwić"- pisze na swoim facebookowym profilu Sandra Stępkowska, założyciel zbiórki po tragicznym wypadku, w którym zginęła pochodząca z Łomży Kamila Majewska. Zbiórka jest już zakończona, za prośbą rodziny. W zaledwie dwa dni 1 270 osób z całego świata, nie tylko osiągnęło cel zbiórki (zakładano 60 tys zł), ale też znacznie ją przekroczyło. Uzbierano 102 675 zł.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane Rodzinie, na potrzeby związane z podróżą, wszelkie kwestie związane z formalnościami i przede wszystkim na pomoc dla Tomasza. (...) Jestem wzruszona tym, w jaki sposób ludzie potrafią się jednoczyć i być wsparciem dla innych. W imieniu Rodziny, dziękuję jeszcze raz i bardzo Was proszę o wsparcie także duchowe. Teraz najważniejsze jest, by Tomek znalazł się przy Rodzinie i nauczył się na "nowo" żyć... - przekazuje Sandra Stępkowska, organizator zbiórki.

Całe zdarzenie, z udziałem pochodzącej z Łomży rodziny, opisaliśmy TU

Wtedy, wiadomo było jedynie o śmierci Kamili. Potem, na koncie zbiórki pojawiła się jednak kolejna smutna wiadomość...

Kochani Mikołaj odszedł do Aniołków <3 ?- poinformowali organizatorzy zbiórki...

Cała Łomża łączy się w niewyobrażalnym bólu z Tomaszem i rodziną tragicznie zmarłej Kamili i synka Mikołaja, składając najszczersze wyrazy współczucia.

Śmiertelny wypadek samochodowy

Jeśli jesteście świadkami jakiegoś wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE