radiowóz

i

Autor: KMP Łomża Tak wygląda nowy radiowóz łomżyńskiej policji

Nieoznakowany, ale nadal w policyjnych barwach- nowiusieńki radiowóz już na ulicach Łomży

2021-04-02 11:04

Niebieską Skodą od dziś przemykają przez miasto łomżyńscy policjanci. Pilnują porządku w nieoznakowanym aucie, które mimo wszystko i tak łatwo wpada w oko, ze względu na swoją charakterystyczną niebieską oprawę. Radiowóz będzie służył policjantom z łomżyńskiej drogówki.

Zakup nowego samochodu służbowego został współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Urząd Miejski w Łomży. Województwo dołożyło 80 tys. złotych , a władze Łomży ponad 66 tys. złotych.

Jakie parametry ma nowoczesna maszyna?

Nieoznakowany radiowóz wyposażony jest w silnik o pojemności 2 litrów i mocy 272 koni mechanicznych. Pojazd posiada automatyczną skrzynię biegów- przekazuje KMP Łomża

radiowóz

i

Autor: KMP Łomża Niebieska maszyna od dziś na łomżyńskich drogach

Modernizacja floty policyjnej poprawi warunki służby policjantów, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa na drogach.

A czy Wy widzieliście już niebieską Skodę łomżyńskiej drogówki? Pamiętajcie, żeby na jej widok zwolnić- oczywiście po to, żeby ją podziwiać :)

Nowe radiowozy w Podlaskiej Policji

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!