Jeździł mimo zakazu. Teraz grozi mu więzienie

i

Autor: pixabay.com

Nieodpowiedzialny kierowca wpadł w ręce policji. Mężczyzna jeździł mimo zakazu

2020-08-19 22:51

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podczas rutynowego patrolu. Kierowca wsiadł na skuter mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Naraził też życie 6- letniego pasażera, którego przewoził nieprawidłowo. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Nieodpowiedzialny kierowca skutera został zatrzymany podczas rutynowego patrolu. Na funkcjonariuszy natknął się przy Osiedlu Bohaterów Monte Cassino.  Uwagę mundurowych zwróciło złe przewożenie 6- letniego dziecka. Wtedy doszło do zatrzymania mężczyzny. 

Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie kierowcy, ale w czasie kontroli policjanci odkryli coś innego:  po sprawdzeniu w systemach policyjnych wyszło  na jaw, że mężczyzna ma orzeczone dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.  Za to przestępstwo grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. 

Wyruszając w trasę nie narażajmy na niebezpieczeństwo utraty życia, bądź zdrowia siebie, swoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego - apeluje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE