automaty

i

Autor: podlaska KAS Nielegalny salon gier hazardowych w Łomży

Nielegalny hazard w Łomży. Nalot funkcjonariuszy na salon gier hazardowych!

2021-02-12 9:53

Salon hazardowy znajdował się na terenie Łomży. Był prowadzony wbrew przepisom. W lokalu zabezpieczono automaty i przesłuchano w tej sprawie jedną osobę.

Salon gier hazardowych w Łomży

i

Autor: podlaska KAS Funkcjonariusze KAS podczas nalotu na salon gier hazardowych w Łomży

Funkcjonariusze podlaskiej KAS ustalili, że w jednym z lokali w Łomży urządzane są nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do wcześniej wytypowanego lokalu, w którym funkcjonował m.in. system selekcji klientów i monitoring, mundurowi zabezpieczyli 2 automaty. W tej sprawie przesłuchano też jedną osobę. To 31-latek, który podczas nalotu był w tym lokalu. To nie pierwsza taka akcja w naszym mieście, której wynikiem była likwidacja nielegalnego salonu. W materiale wideo poniżej przypominamy poprzedni większy "skok" funkcjonariuszy na nielegalny salon gier hazardowych w Łomży.

Maszyny zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej. Teraz właściciel musi liczyć się ze sporym wydatkiem. Oprócz sankcji karnych, które mu grożą (grzywna lub kara pozbawienia wolności) może też zapłacić karę pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

KAS i policja zlikwidowały nielegalne salony gier hazardowych w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl