poszukiwany wpadł

i

Autor: KMP Łomża

Niegroźna kolizja, a zapamięta ją na długo. Kierowca miał wyjątkowego pecha [FOTO]

2021-01-08 13:48

Niegroźna kolizja na Rondzie Solidarności w Łomży, odbiła się echem i wraca z nowymi faktami. Wczorajsze zdarzenie drogowe w Łomży zakończyło się szczęśliwie- nikt nie odniósł obrażeń, nic poważnego się nie stało... Ale kierowca jednego z aut musi teraz intensywnie tłumaczyć się policji, a już niedługo także Sądowi Rejonowemu w Łomży. Czytaj dalej!

Wczoraj policjanci z łomżyńskiej ,,drogówki” obsługiwali zdarzenie na Rondzie Solidarności w Łomży. Jeden z kierowców nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.  Doszło do zderzenia osobówek, ale całe zdarzenie było zwykłą kolizją drogową, jego uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Jednak sprawca - 30-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego- został zabrany na komendę.

kolizja na Rondzie Solidarności w Łomży

i

Autor: KMP Łomża Kolizja na Rondzie Solidarności w Łomży

Można tu mówić o wyjątkowym pechu. Okazało się bowiem, że mężczyzna już wcześniej był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łomży. Powodując kolizję wpadł w policyjne rejestry i wtedy wyszło na jaw, że ucieka przed wyrokiem. Dalsze czynności w tej sprawie, policjanci wykonywali z nim już w łomżyńskiej komendzie.

Kierowca BMW potrącił policjanta

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Łomży i z Waszej okolicy!

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor: