Policja na stoku

i

Autor: KMP Łomża

Narty, kijki, kask i... policyjny mundur! Na stoku w Rybnie zobaczysz policjantów w akcji

2021-02-16 14:17

Oprócz patroli pieszych, latem wsiadają na rowery, natomiast zimą wskakują na narty! Policjanci z KMP Łomża ruszyli na stok w Rybnie, żeby czuwać nad bezpieczeństwem miłośników sportów zimowych. Mundurowi obecni na stoku- też uwielbiają narty! Szczegóły w artykule.

Patrole policyjne  są przede wszystkim po to, by zadbać o bezpieczeństwo narciarzy szusujących na stoku w Rybnie. Jednak policja zaznacza, że będzie też konsekwentnie reagować na każde niezgodne z prawem zachowanie. Dotyczy to sytuacji na samym stoku, ale też w pobliżu wyciągów. Tu ich uwaga będzie skupiona na tym, czy narciarze stosują się do obowiązujących przepisów dotyczących zachowania dystansu społecznego.

Policjanci założyli narty! Mówi Justyna Janowska, oficer prasowy KMP Łomża

A Wy? Lubicie narty? Na stoku narciarskim w Rybnie, niedaleko Łomży są wręcz idealne warunki do uprawiania zimowych sportów. Stoki pokryte są grubą warstwą białego puchu. Pokrywa śnieżna sięga od 50cm do 150 cm! Stacja działa codziennie od 10:00 do 20:30. Macie więc okazję poszaleć na nartach do 28 lutego. Potem rząd podejmie decyzję, co dalej, z obowiązującymi od 12 lutego, łagodniejszymi zasadami bezpieczeństwa.

Nauka jazdy na nartach dla początkujących - pierwsze kroki

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!