jakub waga

i

Autor: lomza.pl

Najstarszy park w Łomży nie będzie już tak wyglądał. Co się zmieni? Zaproponuj!

2021-01-14 13:54

Już niedługo zabytkowy park im. Jakuba Wagi w Łomży odzyska swój dawny blask. Miasto planuje remont tego, niszczejącego z każdym rokiem, zielonego azylu w centrum miasta. Jesteście na TAK? My też :) Dajcie znać, co myślicie na ten temat Urzędowi Miejskiemu. Mało tego. Możecie mieć również wpływ na to, jak to zabytkowe na mapie Łomży miejsce będzie wyglądać! W jaki sposób złożyć swoje pomysły? Czytaj dalej!

To z pewnością dobra informacja, dla wszystkich, którzy spacerując parkiem im. Jakuba Wagi narzekają na jego stan. Z każdym rokiem to miejsce niszczeje na naszych oczach... Jednak władze Łomży mają na to antidotum. Remont, którego przebieg mogą ustalić też sami mieszkańcy.

(...) swoje pomysły na temat zagospodarowania tego parku mogą wyrazić mieszkańcy naszego miasta. Chcielibyśmy poznać ich opinie- jak widzieliby ten park w przyszłości. Pomysły te przekażemy projektantom z sugestią ich uwzględnienia, oczywiście w miarę spełnienia warunków technicznych, finansowych oraz możliwości uzyskania zgody konserwatora zabytków ze względu na walory historyczne- przekazuje Andrzej Garlicki, zastępca prezydenta Łomży.

Swoje propozycje do końca stycznia mieszkańcy Łomży mogą przesyłać elektronicznie na adres mailowy parkwagi@um.lomza.pl, albo wrzucić do urny w wejściu Urzędu Miejskiego, z dopiskiem „Park im. Jakuba Wagi”.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Atak zimy w Polsce