MissJa Święta

i

Autor: fot.facebook.com/missziemilomzynskiej

Najpiękniejsze ruszyły z piękną pomocą! "MissJa Święta" w Łomży [AUDIO]

2020-12-17 12:45

Zespół Miss Ziemi Łomżyńskiej po raz kolejny organizuje przedświąteczną pomoc! Nasze miss zbierają najpotrzebniejsze artykuły, które przekażą najbardziej potrzebującym z Łomży. Każdy może dołączyć do akcji "MissJa Święta". Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Laureatki Miss Ziemi Łomżyńskiej po raz kolejny chcą pomóc przed świętami. W tym roku ruszyły z akcją po tytułem "MissJa Święta", która jest wspierana przez Prezydenta Łomży. Zbierają najpotrzebniejsze artykuły: żywność długoterminową, środki czystości, zabawki czy drobne upominki. Ze wszystkich rzeczy, które uda się zebrać, dziewczyny zrobią paczki i jeszcze przed świętami przekażą je potrzebującym rodzinom z naszego regionu.

Jak można pomóc?

Jeśli chodzi o żywność, to najpotrzebniejsze będą między innymi: ryż, mąka, cukier, kawa, herbata, warzywa w puszkach, konserwy, makaron, żywność dla dzieci, bakalie i słodycze. Można kupić jedną albo kilka z potrzebnych rzeczy i zawieźć je do Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora w Łomży. Rzeczy są zbierane do 18 grudnia (włącznie) w godzinach od 12:00 do 15:00.

Posłuchaj Klaudii Piaścik o akcji "MissJa Święta"

Największym wsparciem będzie na pewno pomoc w postaci dostarczenia pod wskazany adres produktów. Z przygotowaniem oraz przekazaniem paczek poradzimy sobie sami. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc - mówi Klaudia Piaścik, 3. Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2020 i Półfinalistka Miss Polski 2020.

Dziewczyny postarają się, by z zebranych rzeczy powstały paczki, w których znajdą się różne produkty, zarówno jedzenie, jak i środki chemiczne.

Chcemy, aby osoby, które uda nam się wesprzeć poczuły magię świąt, choć na chwilę zapomniały o swoich problemach i przede wszystkim poczuły, że nikt na świecie nie jest sam - mówi Anna Grabowska, 4. Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej.

Najpiękniejsze gitarzystki, jest też Polka

Zobacz też: https://www.eska.pl/lomza/lomza-w-tym-roku-idzie-po-zwyciestwo-zaglosuj-na-nasze-miasto-w-plebiscycie-swiec-sie-aa-skNM-aMBA-wzQP.html

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE