podatki

i

Autor: pixabay.com

Nagrody są na wyciągnięcie...pita. W Łomży rusza druga w historii miasta loteria pitowa

2021-03-11 23:17

Można rozliczyć pit w Łomży i zdobyć nagrody - łomżyński ratusz rusza z loterią pitową. Podatkami można wesprzeć nasze miasto, a przy okazji spróbować coś wygrać: w tegorocznej edycji do zwycięzców trafią elektryczny robot sprzątający, odkurzacze, smartfony i oczyszczacze powietrza.

To zachęta do rozliczania się z podatku w Łomży i spory zastrzyk gotówki dla budżetu miasta. Władze Łomży po raz drugi organizują pitową loterię z nagrodami. Wystarczy wpisać w pitową rubrykę miasto/gmina frazę MIASTO ŁOMŻA i wysłać zgłoszenie do zabawy. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się za pośrednictwem losowania, a w ręce szczęśliwych zwycięzców trafią sprzęty elektroniczne. Do rozdania są: jeden irobot jako nagroda główna, pięć odkurzaczy, pięć smarftonów i dziesięć oczyszczaczy powietrza. Łączna pula nagród to aż 25 000 zł.

W ubiegłym roku po raz pierwszy w Łomży zorganizowaliśmy loterię, której celem było zachęcenie do rozliczania podatków w tutejszym Urzędzie Skarbowym. Chcieliśmy w ten sposób pokazać, jak jest to ważne, bo dzięki tym środkom, które wpływają z tego tytułu do naszego miejskiego budżetu, możemy realizować inwestycje, prowadzić szeroko rozumianą działalność oświatową, świadczyć pomoc potrzebującym mieszkańcom- przekazuje Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.

Loteria i zgłoszenia ruszą 1 kwietnia, a możliwości zgłoszenia się do zabawy macie aż dwie: możecie zrobić to drogą elektroniczną na stronie pitwlomzy.pl, albo wrzucić zgłoszenie papierowe do urny, którą znajdziecie w Urzędzie Miejskim w Łomży.

Wygrała samochód za rozliczenie PIT-u w Lublinie

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!