W Łomży rusza miejskie lodowisko

i

Autor: pixabay.com

Na łyżwy, gotowi, start! Już niebawem ruszy miejskie lodowisko przy Katyńskiej

2020-12-09 0:02

Przygotujcie swoje łyżwy - prace na lodowisku miejskim w Łomży dobiegają już końca. Zimowe szaleństwa ruszą już niebawem na Orliku przy ulicy Katyńskiej. Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji tafla lodu będzie do dyspozycji mieszkańców jeszcze w tym tygodniu.

Lodowe szaleństwa tuż, tuż! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już od kilku tygodni przygotowuje lodową instalację. Wcześniej na otwarcie obiektu nie pozwalała zbyt wysoka temperatura, ale teraz, kiedy słupki rtęci spadają poniżej zera, lodowisko może zacząć działać. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem pierwsi amatorscy łyżwiarze wejdą na taflę już w czwartek (10.12).

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w tym roku Biały Orlik będzie funkcjonował w tych samych godzinach, co w latach poprzednich, ale zmienią się zasady. Ze względu na pandemię każdy użytkownik lodowiska będzie musiał mieć maseczkę. Obowiązkowe będzie też zachowywanie dystansu, a szatnie i wypożyczany sprzęt będą dezynfekowane po każdej tercji.

Biały Orlik będzie czekał na łyżwiarzy każdego dnia od 9:30 do 21:00. W każdej tercji udział będzie mogło wziąć maksymalnie 50 uczestników.

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE