Łomżyńskie Morsy pomagały świętując Mikołajki w lodowatej wodzie [FOTO i WIDEO]

2020-12-07 11:27

Niska temperatura wody i powietrza to dla nich warunki idealne! Morsy z Łomży i okolic tłumnie zebrały się na plaży miejskiej przy moście "Hubala", wzięły zimną kąpiel w Narwi i zebrały fundusze na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży. Co działo się na łomżyńskiej plaży? Czytaj i oglądaj dalej!

Im zimniej tym lepiej! To już tradycja, że w okresie jesienno-zimowym w Narwi w Łomży można spotkać miłośników lodowatych kąpieli, a najwięcej jest ich 6 grudnia, kiedy wspólnie zamieniają się w mikołajów i mikołajki. Co roku morsy skrzykują się w Mikołajki na akcję charytatywną i oczywiście wspólne morsowanie. Nie inaczej było w tym roku!

W niedzielę 6 grudnia na plaży miejskiej w Łomży pojawił się tłum, najpierw wrzucających datki do puszek, później rozgrzewających się na piasku, a na koniec biorących kąpiel w zimnej wodzie Narwi. Udział w mikołajkowym charytatywnym morsowaniu wzięło ponad 100 osób z Łomży i regionu.

W tym roku akcja, zorganizowana przez "Łomżyńskich Morsów", odbyła się na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na świąteczne paczki.

Łomżyńskie Morsy pomagają w Mikołajki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE