Łomża

i

Autor: Marta Szabłowska

Idziemy po zwycięstwo! Zagłosuj na Łomżę w plebiscycie "Świeć się z Energą"

2021-01-05 13:19

Nasze miasto po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie na najładniej oświetlone miasto na święta. Kilka razy udało się już zgarnąć wygraną w województwie i być blisko głównej nagrody. Jak będzie w tym razem? Co zrobić, żeby Łomża wygrała? To zależy tylko od waszej mobilizacji! Sprawdź szczegóły dalej!

Cztery razy z rzędu Łomża zdobywała tytuł świetlnej stolicy województwa podlaskiego, a dwa lata temu nasze miasto było nawet o mały krok od głównego tytułu! Jak będzie tym razem? Łomża ma spore szanse, bo w tym roku przestrzeń miejska wzbogaciła się o nowe iluminacje, które można oglądać w Parku Jana Pawła II.

Pisaliśmy o nich TUTAJ

O co chodzi w plebiscycie Świeć się?

Miasta, które spodobają się najbardziej i zdobędą największą liczbę głosów internautów zgarniają, zarówno miano najładniej oświetlonych miejsc w Polsce, jak i dostają sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych - jako wygrana na etapie wojewódzkim, i o wartości 40 tysięcy złotych jako główną wygraną. Zdobyty sprzęt trafia do najbardziej potrzebujących z miasta i regionu. Im więcej pięknych świątecznych iluminacji tym większa szansa na zwycięstwo!

Jak głosować?

W pierwszym etapie internauci głosują na najładniej oświetlone miejsca w swoim województwie. Ten etap potrwa do 7 stycznia. W tym czasie mieszkańcy Łomży mogą oddawać głosy na nasze miasto. Ważne! Głosowanie nie jest jednorazowe, głosy trzeba oddawać codziennie. Miasta, które wygrają ten etap, automatycznie biorą udział w finale. Głosowanie finałowe potrwa od 14 stycznia do 25 stycznia. Również na tym etapie głosy oddaje się każdego dnia!

Dodajmy, że to już 12. edycja najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce. Do potrzebujących trafi sprzęt AGD o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Do naszego miasta, które kilka razy wygrywało etap wojewódzki, trafił sprzęt o wartości 40 tysięcy złotych.

Głosowanie już trwa! Łomża o miano najlepiej udekorowanego miasta w Podlaskiem walczy z Białymstokiem i Wasilkowem. Podoba Ci się świąteczny klimat naszego miasta? Chcesz pomóc? Oddaj głos na Łomżę!

TUTAJ MOŻNA ODDAWAĆ GŁOSY NA ŁOMŻĘ

Skandynawska dekoracja świąteczna na Boże Narodzenie. Kompozycja ze świecami. DIY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE