Łomża

i

Autor: Marta Szabłowska

Idziemy po zwycięstwo! Zagłosuj na Łomżę w plebiscycie "Świeć się z Energą"

2021-01-05 13:19

Nasze miasto po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie na najładniej oświetlone miasto na święta. Kilka razy udało się już zgarnąć wygraną w województwie i być blisko głównej nagrody. Jak będzie w tym razem? Co zrobić, żeby Łomża wygrała? To zależy tylko od waszej mobilizacji! Sprawdź szczegóły dalej!

Cztery razy z rzędu Łomża zdobywała tytuł świetlnej stolicy województwa podlaskiego, a dwa lata temu nasze miasto było nawet o mały krok od głównego tytułu! Jak będzie tym razem? Łomża ma spore szanse, bo w tym roku przestrzeń miejska wzbogaciła się o nowe iluminacje, które można oglądać w Parku Jana Pawła II.

Pisaliśmy o nich TUTAJ

O co chodzi w plebiscycie Świeć się?

Miasta, które spodobają się najbardziej i zdobędą największą liczbę głosów internautów zgarniają, zarówno miano najładniej oświetlonych miejsc w Polsce, jak i dostają sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych - jako wygrana na etapie wojewódzkim, i o wartości 40 tysięcy złotych jako główną wygraną. Zdobyty sprzęt trafia do najbardziej potrzebujących z miasta i regionu. Im więcej pięknych świątecznych iluminacji tym większa szansa na zwycięstwo!

Jak głosować?

W pierwszym etapie internauci głosują na najładniej oświetlone miejsca w swoim województwie. Ten etap potrwa do 7 stycznia. W tym czasie mieszkańcy Łomży mogą oddawać głosy na nasze miasto. Ważne! Głosowanie nie jest jednorazowe, głosy trzeba oddawać codziennie. Miasta, które wygrają ten etap, automatycznie biorą udział w finale. Głosowanie finałowe potrwa od 14 stycznia do 25 stycznia. Również na tym etapie głosy oddaje się każdego dnia!

Dodajmy, że to już 12. edycja najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce. Do potrzebujących trafi sprzęt AGD o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Do naszego miasta, które kilka razy wygrywało etap wojewódzki, trafił sprzęt o wartości 40 tysięcy złotych.

Głosowanie już trwa! Łomża o miano najlepiej udekorowanego miasta w Podlaskiem walczy z Białymstokiem i Wasilkowem. Podoba Ci się świąteczny klimat naszego miasta? Chcesz pomóc? Oddaj głos na Łomżę!

TUTAJ MOŻNA ODDAWAĆ GŁOSY NA ŁOMŻĘ

Skandynawska dekoracja świąteczna na Boże Narodzenie. Kompozycja ze świecami. DIY