Akademia Piłki Nożnej w Łomży

i

Autor: pixabay.com

Łomża szuka młodych piłkarskich talentów. We wrześniu ruszy Akademia Piłki Nożnej

2020-08-27 23:03

Po sukcesie programu Akademia Młodych Orłów Łomża zdecydowała się na kontynuację. Bezpłatne piłkarskie zajęcia ruszą od września, a zapisy już trwają. Poszukiwane są dzieci z roczników 2010- 2015.

Projekt Akademia Młodych Orłów był realizowany na terenie całego kraju przez ostatnich sześć lat. Poszukiwania piłkarskich talentów trwały także w Łomży. Okazały się na tyle owocne, że władze miasta podjęły decyzję o kontynuacji programu. Jest już oficjalna zgoda Podlaskiego Związku Piłki Nożnej - zajęcia ruszą we wrześniu.  AMO będzie realizowane przy współpracy łomżyńskiego magistratu, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Młodzieżowym ŁKS-em. 

Uważam, że była to niezwykle cenna inicjatywa i warto ją kontynuować. Piłka nożna uczy bowiem tolerancji i szacunku do drugiej osoby oraz zdrowych zasad rywalizacji. Cechy charakteru, które kształtujemy od najmłodszych lat poprzez sport przydają się w życiu dorosłym – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, na Orliku przy Bernatowicza oraz w hali sportowej przy szkole nr 7. Nabór już ruszył, zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 502 514 411.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
Rusza modernizacja stadionu w Płocku