Łomża: Pociąg zderzył się z ciężarówką. Nie ma rannych, ale są utrudnienia w ruchu [FOTO]

2020-08-04 15:00

To zdarzenie mogło skończyć się znacznie gorzej. Na niestrzeżonym torowisku na ulicy Poznańskiej doszło do zderzenia pociągu i ciężarówki. Na szczęście nikt nie został ranny.

Na przejeździe kolejowym na ulicy Poznańskiej doszło do zderzenia lokomotywy z naczepą ciężarówki. Nikt nie trafił do szpitala, ale na miejscu cały czas pracują policjanci. Policja przekazuje, że utrudnienia mogą potrwać do wieczora (służby potrzebują ok. 4 godzin na obsługę tego zdarzenia).

Mocna kampania policji "Zobacz, przeżyj"

Przejazd kolejowy na ulicy Poznańskiej w Łomży. Zderzenie lokomotywy pociągu z naczepą pojazdu ciężarowego. Zgłoszenie otrzymaliśmy o 14.16. Nikt nie trafił do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia. Ruch w mieście odbywa się płynnie. Pomimo, że odcinek gdzie doszło do zdarzenia został wyłączony z ruchu. Zalecamy objazd dla ciężarówek Szosą do Mężenina, a dla aut osobowych ulicą Pileckiego- przekazuje w komunikacie KMP Łomża

Teraz warto wybrać inną trasę niż ul. Poznańska. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają czynności policji i straży pożarnej.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?