szkoła

i

Autor: pixabay.com

Nauczycielka spędzi w więzieniu pół roku za uprowadzenie i współżycie z 14-latkiem!

2021-01-25 20:28

Łomżyński Sąd skazał byłą już nauczycielkę za uprowadzenie i obcowanie płciowe z nastolatkiem. Kobieta była zatrudniona jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w miejscowości Kuzie (gmina Zbójna). Teraz już tam nie pracuje. Trafiła do więzienia na pół roku, jednak to nie wszystko, co orzekł Sąd.

Oskarżonej zarzucono popełnienie dwóch przestępstw: uprowadzenia 14-latka wbrew woli jego rodziców oraz kilkukrotnego obcowania płciowego z małoletnim. Kobieta była zatrudniona jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w miejscowości Kuzie (gmina Zbójna). Obecnie już tam nie pracuje.

Ma orzeczony sądowo zakaz wykonywania zawodu przez 7 lat. Sąd skazał ją też na pół roku więzienia i pół roku prac społecznych. Ma również orzeczony zakaz zbliżania się do nieletniego i kontaktowania się z nim w jakikolwiek sposób przez 3 lata. Kobieta ma też zapłacić nastolatkowi 15 tys. zł tytułem nawiązki.

Podstawą śledztwa łomżyńskiej Prokuratury Rejonowej było zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, które najprawdopodobniej złożyli rodzice nastolatka. Justyna D, 35-letnia mieszkanka Łomży, nie pracująca jednak na terenie miasta, usłyszała wtedy zarzuty popełnienia przestępstwa. Śledztwo zakończyło się aktem oskarżenia jesienią ubiegłego roku. Dzisiejszy wyrok Sądu Rejonowego w Łomży nie jest prawomocny.

35-latka dobrowolnie poddała się karze.

Najgorsze polskie tatuaże - zapowiedź

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w Twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl