rodzina

i

Autor: pomagam.pl

Łomża: Łączmy siły w rodzinnej tragedii. Zbiórka po śmiertelnym wypadku

2021-01-19 14:32

To wydarzenie wstrząsnęło całą Łomżą. W wypadku samochodowym na Fiordach Zachodnich (Islandia), w drodze powrotnej z Polski, zginęła pochodząca z Łomży, Kamila Majewska. Do szpitala w Reykjaviku, helikopter przetransportował też jej męża Tomka i 1,5 rocznego synka Mikołaja. Mieszkańcy Łomży, w obliczu tej tragedii chcą pomóc. Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz tej rodziny.

Wypadek na trasie S8

W ciągu jednego dnia zbiórkę w sieci wsparło prawie tysiąc osób. Internetowy cel -60 000 zł został przekroczony w szybkim tempie, ale zbiórka nadal trwa. Wszystkie pieniądze trafią potem do rodziny, która musi zmagać się z niewyobrażalną tragedią.

Możecie sobie wyobrazić w jakim stanie psychicznym jest w tej chwili Tomek. Na dniach leci do niego rodzina by wesprzeć. Zbiórka ma na celu pomóc w pokryciu kosztów pobytu i najpotrzebniejszych wydatków. Każdy grosz, który zostanie będzie przekazany na wydatki związane z przewiezieniem ciała Kamili do Polski. Teraz liczy się to, by jak najszybciej rodzina była przy Mikołaju i Tomku. Pozostaje teraz podróż rodziny i podjęcie decyzji- co dalej. Oczywiście zapewniam, iż każdy grosz trafi prosto do Rodziny i będę na bieżąco pisać i informować dalej. Tak by każdy z Was był pewien ,że pieniądze są w dobrych rękach- przekazuje Sandra Stępkowska, która założyła zbiórkę na pomagam.pl

Łomża nie raz udowodniła, że potrafi pomagać, pomóżmy i tym razem!

TU JEST LINK DO ZBIÓRKI

Przypomnijmy, że całe zdarzenie miało miejsce na Fiordach Zachodnich (Islandia). Jak informowały wtedy zagraniczne media, doszło do wypadku samochodowego, w wyniku którego do oceanu wpadł samochód osobowy. W samochodzie, który wpadł do zatoki w Skötufjörður, były trzy osoby, wszyscy zostali zabrani helikopterem do szpitala w Reykjaviku. Powodem wypadku były najprawdopodobniej bardzo trudne warunki pogodowe i śliska droga.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!