Lodowisko znowu otwarte! MOSiR w Łomży uruchomił swoje obiekty [FOTO i AUDIO]

2021-02-12 13:14

Od dziś (12.02) funkcjonowanie mogą wznawiać hotele, stoki, teatry, baseny czy kina w całej Polsce. W Łomży swoje niektóre obiekty uruchomił też MOSiR. Działa już lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej i pływalnia przy ul. Niemcewicza. Sprawdź, kiedy można korzystać z obiektów!

Dziś do gry w całej Polsce wracają hotele, baseny, lodowiska, teatry czy kina w całej Polsce. Poluzowania rządu dotyczące tych podmiotów będą obowiązywały warunkowo przez dwa tygodnie. Jeśli po dwóch tygodniach wzrośnie liczba zakażeń, to decyzja zostanie cofnięta. Jednak do tego czasu można, z zachowaniem środków bezpieczeństwa, korzystać z np. obiektów łomżyńskiego MOSiR-u. 

Otwarte basen i lodowisko

Lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej będzie działać codziennie przez dwa tygodnie w godzinach od 9:30 - 21:00. Obowiązuje limit do 50 osób na jednej tercji. Natomiast dla miłośników pływania dostępna jest pływalnia przy ul. Niemcewicza. Obiekt dodatkowo będzie działał w niedzielę. W tygodniu obiekt będzie otwarty w godzinach 6:00-21:45, natomiast w weekendy w godz. 8:00-21:45.

Również na pływalni obowiązuje limit 50 osób w strefie mokrej obiektu. Jeśli chodzi o Park Wodny w Łomży, to nadal pozostaje zamknięty.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Posłuchaj, co o ponownym otwarciu niektórych miejskich obiektów mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR w Łomży

Co jeszcze otworzyło się w Łomży?

Spragnieni widowisk teatralnych mogą już od 13 lutego zaglądać do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. W sobotę i w niedzielę będzie można zobaczyć spektakl "Królik Edward". To oczywiście propozycja nie tylko dla najmłodszych, ale i całych rodzin. W kolejny weekend wystawiony zostanie "Magiczny Sklep".

W Łomży uruchomiło się też Kino Millenium. W swoje progi zaprasza widzów już dziś. Co można obejrzeć? "Jak zostać gwiazdą", "365 dni", "Come Play", "Niedobrani", "After", "After 2", "Scooby-Doo!","Trolle 2", "Czyściec". To propozycje na piątek i sobotę, natomiast w niedzielę odbędzie się dodatkowo walentynkowy stan-up w wykonaniu Macieja Brudzewskiego.

Miłośnicy białego szaleństwa, którzy chcą jeszcze skorzystać z idealnych zimowych warunków, mogą wybrać się nieco dalej, poza Łomżę. Funkcjonowanie wznowiła Stacja Narciarska w Rybnie koło Łomży. Stacja będzie działać codziennie w godzinach od 10:00 do 20:30.

Jak uratować się z lodowej przerębli - pokazują szczecińscy policjanci i ratownicy WOPR

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!