Kino Millenium w Łomży

i

Autor: UM w Łomży

Kino w Łomży otrzyma miejskie wsparcie! Skorzystają też pracownicy Ratusza

2021-01-04 23:53

Lokalne władze wesprą łomżyńskie kino- to w ramach akcji "ratujmy kina" do której miejscowe kino Millenium dołączyło. Polega ona na kupowaniu biletów na seans już teraz, aby wykorzystać je w przyszłości, w dowolnym momencie po otwarciu kin. Na taką formę pomocy zdecydował się łomżyński ratusz - jedną z form pomocy pracownikom magistratu w ramach funduszu socjalnego, będzie możliwość wyjścia do kina.

Pandemia nie oszczędza żadnej gałęzi naszego życia - w tym kulturalnej. W Łomży boleśnie odczuwa to jedyne w mieście kino prowadzone przez łomżyńskiego przedsiębiorcę. Ze względu na trudną sytuację Kino Millenium dołączyło do akcji "Wspieramy Kina". Polega ona na kupowaniu biletów na seans już teraz, aby wykorzystać je w przyszłości, w dowolnym momencie po otwarciu kin. Taką możliwość będą mieli pracownicy łomżyńskiego Ratusza.

W tym trudnym okresie wspieramy naszych łomżyńskim przedsiębiorców. To też pomoc dla instytucji kultury, dającej mieszkańcom naszego miasta i regionu dostęp do najnowszych produkcji filmowych w najwyższej jakości – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski - Po konsultacjach z urzędową komisją socjalną uznaliśmy, że w przyszłym roku jedną z form pomocy pracownikom magistratu w ramach tego funduszu, będzie możliwość skorzystania z oferty proponowanej przez kino.

Kino Millenium po gruntownej modernizacji stało się jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w tej części Polski. Już od wielu lat jest jedynym kinem w mieście.

Nie maseczki, nie przyłbice. Zobaczcie, co wymyślili Kanadyjczycy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE