Łomżyński Klub Sportowy

i

Autor: fot. ŁKS 1926 Łomża

Kibicujesz Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu? W każdej chwili możesz go wesprzeć

2020-09-22 10:55

Już ponad 7 tysięcy złotych przekazali ŁKS-owi jego sympatycy. To w ramach akcji "Wirtualny Stadion". Chodzi o wirtualne "zapełnienie" stadionu i wsparcie finansowe klubu. Czytajcie dalej na Łomża.eska.pl

Łomżyński Klub Sportowy ruszył z akcją "Wirtualny Stadion" kilka miesięcy temu. Akcja została uruchomiona z powodu pandemii koronawirusa, przez którą zostały odwołane wszystkie piłkarskie rozgrywki, a co za tym idzie, wpływy z biletów spadły do zera. Dlatego ŁKS znalazł sposób na podreperowanie budżetu klubu.

Cel akcji "Wirtualny Stadion" to frekwencja na poziomie 100% i zebranie kwoty 35 790 zł. A to dlatego, że łomżyński stadion może pomieścić 3579 osób - informuje Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS-u. Mimo że rozgrywki już ruszyły, a kibice mogą zapełniać trybuny, akcja nie została przerwana.

Na czym dokładnie polega "Wirtualny Stadion"? Każdy miłośnik ŁKS-u może kupić wirtualny bilet za 10 zł i w ten sposób wesprzeć klub finansowo. Bilety można kupować w każdej chwili i w liczbie jakiej się chce. W tej chwili na koncie zbiórki jest już ponad 7 tysięcy złotych.

Za wsparcie Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża można zgarnąć nagrody! Na przykład 1926 zł na zakupy w jednym z łomżyńskich sklepów, vouchery na kursy języka angielskiego, lot motoparalotnią z Adamem Pupkiem, bilet na mecz Reprezentacji Polski i Ekstraklasy czy klubowe gadżety.

Jakie są zasady akcji "Wirtualny Stadion"?

1. Nagrodę główną – zakupy za 1926 złotych otrzyma osoba, które w czasie trwanie zbiórki, tj. od 29 maja 2020 r. do 18 grudnia 2020 r. dokona największej ilości wpłat na konto zbiórki.Warunkiem przyznania Nagrody Głównej jest przekroczenie progu 60% celu zbiórki.2. 10 osób z największą ilością wpłat otrzyma prawo wyboru nagrody z listy dostępnych nagród zgodnie z kolejnością i sumą wpłaty na konto akcji na zrzutka.pl – bez względu na realizację planu zbiórki.3. Do uwzględnienia rankingu osób wpłacających będą brane pod uwagę i sumowane wpłaty na kwotę co najmniej 10 zł.4. W przypadku równej ilości wpłat o kolejności decyduje termin uzbierania danej kwoty.

Przykład:Pan Janusz i Pan Daniel wpłacili łącznie po 500 zł. Pan Janusz uzbierał swoją kwotę 10 sierpnia o 14.30. Pan Daniel tego samego dnia, ale o 17.00. Dlatego wyższą pozycję w rankingu zajmuje Pan Janusz.

5. Ranking wpłacających publikowany będzie w każdy poniedziałek na stronie www.lks.lomza.pl, a ostatniego dnia zbiórki 18 grudnia relacja minuta po minucie od godz. 20.00 do godziny 23.59 za pośrednictwem strony: www.lks.lomza.pl oraz klubowego profilu na facebooku.6. Rozstrzygniecie i przyznanie nagród nastąpi w poniedziałek, 21 grudnia 2020r.7. Wszelkie zmiany zasad zbiórki komunikowane będą na stronie www.lks.lomza.pl

"Wirtualny Stadion" potrwa do 18 grudnia. Natomiast rozstrzygnięcie i rozdanie nagród będzie 3 dni później - 21 grudnia.

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?
Pozyskiwanie leku dla pszczół