jeleń

i

Autor: KWP Białystok

Jeleń przeżył zderzenie z osobówką! Wypadek w Drogoszewie pod Łomżą na DK 61

2020-11-20 18:22

W Drogoszewie, na DK 61 pracują teraz służby, po groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym. Nikomu z uczestników szczęśliwie nic się nie stało. Wezwano pogotowie weterynaryjne, bo zwierzę, które zderzyło się z osobówką- przeżyło!

To zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. Na krajowej '61', około 20 km od Łomży, jeleń wpadł prosto przed maskę kobiecie jadącej od strony Ostrołęki. Kobieta podróżowała z dwójką dzieci. Podlaska policja przekazuje, że nikomu nic złego się nie stało. Zwierzę też wyszło z tego zdarzenia cało, chociaż na miejsce wezwano służby weterynaryjne, żeby zbadały jego stan.

Kamera uchwyciła jelenia w wyjątkowym momencie!

Trasa 61 na wysokości Drogoszewa. Jadącej od Ostrołęki kobiecie, kierującej mazdą tuż przed pojazd wyskoczył jeleń. Zwierzę zahaczyło rogiem o przednią szybę, po czym odbiło się i wpadło do auta przez tylną szybę..... podróżującej samochodem kobiecie i jej dwójce dzieci nic się nie stało. Na miejsce wezwano służby weterynaryjne bo zwierzę przeżyło zderzenie- informuje Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Policja apeluje o naszą ostrożność i czujność, również poza miastem. Między terenami leśnymi, jak widać, zwierzę potrafi wtargnąć przed maskę w najmniej oczekiwanym momencie. Szerokości!

Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?