Kino Millenium w Łomży

i

Autor: fot. Kino Millenium w Łomży

Wspieramy łomżyńskie kino! Sprawdź, jak możesz uratować Kino Millenium w Łomży

2020-12-30 16:28

Pandemia szczególnie daje się we znaki nie tylko branży gastronomicznej, ale też kinematograficznej. Jedyne kino w Łomży, które nie tak dawno się odrodziło, musiało zawiesić swoją działalność przez koronawirusa. Ale jest jeden sposób na to, żeby wesprzeć łomżyńskie Kino Millenium. Sprawdź jaki!

Raczej mało jest osób w Łomży, które choć raz nie odwiedziły Kina Millenium. To miejsce znane wszystkim, obecne na mapie Łomży od wielu lat, a od prawie czterech w zupełnie nowej odsłonie. W wyniku pandemii koronawirusa musiało zostać zamknięte. Nie licząc ponownego otwarcia w trakcie wakacji nie działa tak naprawdę od ponad pół roku.

Wesprzyj łomżyńskie kino

Niełatwa sytuacja zmusiła łomżyńskiego przedsiębiorcę, który prowadzi kino, do szukania rozwiązań, które pozwoliłyby na przetrwanie tego trudnego czasu. Dlatego łomżyńskie kino dołączyło do akcji "Wspieramy Kina". Każdy, kto ma chęć, może wykupić bilet i wykorzystać go w momencie, kiedy będzie to możliwe, czyli wtedy kiedy kina zostaną odblokowane. Takie bezterminowe bilety doraźnie wesprą finansowo kino.

Tu można kupić e-bilet wspieramykina.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl

Pomaga też Urząd Miejski w Łomży

Łomżyńskie kino dostanie wsparcie od Urzędu Miejskiego w Łomży​. Urzędowa komisja socjalna, wspólnie z prezydentem, zdecydowała o zmianach w funduszu świadczeń socjalnych. To znaczy, że w przyszłym roku jedną z form pomocy pracownikom magistratu, w ramach tego funduszu, będzie możliwość wyjścia do kina.

W tym trudnym okresie wspieramy naszych łomżyńskich przedsiębiorców. To też pomoc dla instytucji kultury, dającej mieszkańcom naszego miasta i regionu dostęp do najnowszych produkcji filmowych w najwyższej jakości - mówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Kino Millenium prosi o wsparcie

Zdecydowaliśmy się dołączyć do akcji #wspieramykinapolskie. W akcji tej zachęcamy do kupienia e-biletu na przyszłe seanse, gdy zostaną zniesione obostrzenia. Chcesz wesprzeć nasze kino w tym trudnym dla nas wszystkich okresie? Wejdź na stronę: www.wspieramy-kina.pl, wybierz z listy nasze kino i kup dowolną liczbę biletów, które wykorzystasz w dowolnym czasie i na dowolny seans 2D.Z góry dziękujemy Wam za wsparcie i czekamy na Was w naszym kinie, kiedy tylko pozwolą nam otworzyć nasze drzwi - czytamy na fanpage'u Kina Millenium w Łomży.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Wspierasz lokalne biznesy w tym trudnym czasie? Może uda się też wesprzeć łomżyńskie Kino Millenium? Tylko solidarność w tym trudnych czasach może pozwolić na szybszy powrót do normalności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!