Sadzonki kwiatów

i

Autor: fot.pixabay.com

Ekoakcja w Łomży! Wymień odpady na sadzonkę sosny, kwiatów czy Łomżyniaczka

2021-04-21 14:36

Zakład Gospodarowania Odpadami w Łomży organizuje kolejną akcję z cyklu "Ekologia za sadzonkę". Wystarczy oddać trochę makulatury czy plastikowych butelek, a w zamian można dostać sadzonkę. Akcja odbędzie się już jutro! Sprawdź szczegóły.

ZGO w Łomży zaprasza do udziału w kolejnej ekoakcji z cyklu "Ekologia za Sadzonkę". Wystarczy oddać minimum 3 kg makulatury, 10 plastikowych butelek, 2 kg baterii albo 2 kg puszek aluminiowych. W zamian w wasze ręce mogą trafić sadzonki sosny, kwiatów czy Łomżyniaczek - specjalny środek, który poprawia jakość gleby.

Akcja #sadziMY w Szczecinku. Leśnicy rozdawali sadzonki drzew

Akcja została zaplanowana na czwartek 22 kwietnia. Odbędzie się w godzinach od 14:00 do 17:00 lub do wyczerpania zapasów na parkingu przy Parku Wodnym w Łomży. Akcję odbędzie się pod patronatem Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. 

Dodajmy, że to niejedyna ekoakcja organizowana przez Zakład Gospodarowania Odpadami w Łomży. Jeszcze do końca kwietnia za podobne odpady można dostać właśnie "Łomżyniaczka". Na temat akcji pisaliśmy TUTAJ

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl