Łomża, Jeden z bloków przy ul. Ks Janusza

i

Autor: od a do z Łomża, Jeden z bloków przy ul. Ks Janusza

Dużo dymu bez ognia. ZASKAKUJĄCY powód wezwania trzech zastępów straży pożarnej w Łomży!

2021-02-05 13:33

Sygnały pędzących na wezwanie wozów strażackich rozległy się dziś na całą Łomżę. Na miejscu pojawiła się też policja, bo wezwanie rzucało na sprawę niebezpieczne światło- POŻAR- usłyszał w słuchawce operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Białymstoku, który przyjął zgłoszenie i przekazał do jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy strażaków, którzy jednak nie stwierdzili pożaru- mimo że z jednego z okien kłębił się dym... Czytaj dalej!

Straż pożarna w Łomży dostała dziś wezwanie do rzekomego pożaru mieszkania. Rzekomego- bo pożar- pożarem się nie okazał. Wezwanie było do jednego z bloków przy ulicy Księcia Janusza w Łomży. Odpowiedź usłyszysz w wypowiedzi poniżej:

Jaka była przyczyna dzisiejszego wezwania trzech zastępów Straży Pożarnej? Mówi Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta PSP w Łomży

Ta sytuacja może tylko podważyć powiedzenie- nie ma dymu bez ognia. W tym przypadku ognia naprawdę nie było! Przygotowywany posiłek wywołał spore zamieszanie na osiedlu, ale na szczęście mieszkańcy ul. Księcia Janusza najedli się tylko strachu.

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE