ŁKS 1926 Łomża

Autor: fot. ŁKS 1926 Łomża

Dobra passa trwa. ŁKS 1926 Łomża ponownie zwycięża i to na boisku rywala!

2020-08-24 16:44

Kolejny popis ŁKS-u! Mecz z Dębem Dąbrowa Białostocka zakończył się wysoką wygraną Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Nawet na boisku rywala Biało-Czerwoni nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

To była czwarta kolejka rundy jesiennej i czwarta wygrana łomżyńskiej drużyny. Takiego maratonu świetnych wyników "ełkaesiaków" dawno nie było. Tym razem ŁKS pokonał 4 do 0 ekipę Dębu Dąbrowa Białostocka.

Na pierwszego gola naszej drużyny nie trzeba było czekać długo, bo już w 19. minucie spotkania piłkę w bramce umieścił Tomasz Brzozowski. Natomiast w 40. minucie meczu celnym strzałem mógł pochwalić się Mateusz Jastrzębski.

ŁKS nie dał "dojść do głosu" rywalowi, podobnie jak pierwszej połowie, ale kolejne gole padły dopiero pod koniec spotkania w doliczonym czasie gry: ponownie trafił Mateusz Jastrzębski, trafił też Łukasz Wojno.

Czwarta wygrana i kolejny komplet punktów daje naszej drużynie utrzymanie 2. miejsca w IV lidze podlaskiej. Wyżej jest tylko Tur Bielsk Podlaski, który ma na koncie więcej bramek.

I właśnie następna kolejka to starcie z liderem rozgrywek. Mecz ŁKS-u z Turem odbędzie się 2 września na Stadionie Miejskim w Łomży. Pierwszy gwizdek o 19:26.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?