Czy to koniec zimowej aury w Łomży? Solidny mróz powoli odpuszcza [FOTO]

2021-01-19 12:25

Od kilku dni w Łomży i regionie mamy do czynienia z porządnym dwucyfrowym mrozem. Temperatura spadła do nawet minus 25 stopni Celsjusza! Do tego pojawiły się obfite opady śniegu, które zamieniły nasze miasto w zimową bajkę. Jednak nad nasz region nadciąga ocieplenie, czy to koniec zimowej aury w Łomży? Sprawdziliśmy.

Obfite opady śniegu, kilka dni solidnego mrozu i zimowa bajka gotowa! Łomża zmieniła się w raj dla fanów prawdziwie zimowej aury. Tak silnych dwucyfrowych mrozów tegorocznej zimy jeszcze nie było, ale duże ujemne temperatury ledwie się pojawiły w ubiegłym tygodniu, a zaraz nie będzie po nich śladu, czy to będzie początek pluchy? Niewykluczone.

Ocieplenie od środy

Prognozy pogody wskazują, że już dziś (19.01) duży dwucyfrowy mróz odpuści w Łomży. Z biegiem czasu temperatura, bardzo powoli, ale będzie rosnąć. Jeszcze w nocy spodziewana jest temperatura na poziomie około -8 stopni. Natomiast w środę temperatura może wskoczyć już na mały plus. Kolejne dni mają przynieść nawet piątkę na plusie!

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Czy śnieg zniknie?

W tej chwili na terenie Łomży zalega bardzo dużo śniegu, ale wyższe temperatury, i to na plusie, mogą go stopić. Obecne prognozy pogody wskazują, że zimowa aura tak łatwo nie odpuści. Dziś (wtorek) po południu spodziewane są opady śniegu. Mocniej może popadać w nocy, więc na pewno jeszcze dziś nie pożegnamy się z bajkową zimową scenerią w Łomży.

Co warto zabrać zimą w góry?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!