Korona Miss

i

Autor: fot.pixabay.com

Czy mamy w Łomży przyszłą Miss Polski? Reprezentantki regionu będą walczyć o koronę

2021-01-08 15:10

Laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej rozpoczęły przygotowania do finałów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020. Podczas gal zobaczymy aż 5 pięknych dziewczyn z naszego regionu! Czy którejś z nich uda się zdobyć koronę? Już teraz trzymamy kciuki. Więcej o naszych dziewczynach znajdziesz poniżej.

Reprezentantki Ziemi Łomżyńskiej ruszyły na podbój Polski. Dziewczyny rozpoczęły już zgrupowania poprzedzające finały konkursów Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek 2020. Podczas uroczystych gal zobaczymy aż 5 piękności z naszego regionu, laureatek Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Dwie nasze dziewczyny w finale Miss Polski

W finale Miss Polski biorą udział aż dwie dziewczyny z naszego regionu. Pierwsza z nich to Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Wiktoria Ciochanowska z Łomży. Obecnie studentka pierwszego roku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku lekarskim. Wiktoria ma już "krajowe" sukcesy - w 2015 roku została 2 Wicemiss Polski Nastolatek.

Do grona szczęśliwych finalistek z rezerwowej listy kandydatek dołączyła 4 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Nina Ampulska z Ostrołęki.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Więcej nastolatek

Jeśli chodzi o Miss Polski Nastolatek 2020, to w wielkim finale zobaczymy aż trzy laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. To Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Ewelina Gutowska z Grabowa. Ewelina jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Kolejną finalistką jest 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Aleksandra Ołtarzewska z Łomży, która również uczy się w 'wecie". W finale zobaczymy też 2 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Wiktorię Jórską z Grajewa.

Kto sięgnie po koronę?

Czy po najwyższe tytuły sięgną laureatki Miss Ziemi Łomżyńskiej? To okaże się niebawem. Na 15 stycznia zaplanowano finał Miss Polski Nastolatek 2020. Natomiast wielki finał Miss Polski 2020 odbędzie się dwa dni później - 17 stycznia. Gale będzie można oglądać na żywo w telewizji.

Już teraz za wszystkie reprezentantki Ziemi Łomżyńskiej trzymamy kciuki!

Sposób na piękną skórę

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE