Łomża ma szansę stać się Świetlną Stolicą Polski

i

Autor: mszzz

Czy Łomża zostanie "Świetlną Stolicą Polski"? Ruszył finał plebiscytu "Świeć się z Energą"

2021-01-14 12:08

Ruszył finał zabawy "Świeć się z Energą", czyli konkursu na najładniej oświetlone miejsce w Polsce. Internauci mogą już wybierać miasta z całej Polski, które, według nich, święcą najpiękniej. O najwyższy tytuł walczy Łomża, która zwyciężyła w etapie wojewódzkim. Jak głosować? Odpowiedź poniżej.

Dziś (14.01) ruszył finał plebiscytu "Świeć się z Energą". Internauci już mogą wybierać swojego faworyta. W finale walczy 16 miast - zwycięzców etapu regionalnego. W tym gronie, oprócz Łomży, znalazły się takie miasta: Toruń, Radom, Koszalin, Starachowice czy Rzeszów.

Łomża "Świetlną Stolicą Polski"?

Czy Łomża sięgnie po najwyższy tytuł w zabawie? Przypomnę, że nasze miasto po raz 5 z rzędu świeci najładniej w województwie podlaskim, a w ubiegłym roku otarło się o główną wygraną, wtedy Łomża znalazła się na 3. miejscu w Polsce.

Mieszkańcy Łomży i sympatycy naszego miasta już nie raz pokazali, że podoba im się Łomża w zimowej rozświetlonej odsłonie. Czy w tegorocznym finale też nie zawiodą?

Jak głosować?

Głosowanie finałowe potrwa od czwartku 14 stycznia do poniedziałku 25 stycznia. Głosy można, a nawet trzeba, oddawać raz dziennie. Tu można ZAGŁOSOWAĆ NA ŁOMŻĘ

To nie tylko zabawa

Udział w plebiscycie "Świeć się z Energą" to nie tylko zabawa i walka o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Plebiscyt ma także wymiar charytatywny. Do każdego zwycięskiego, na etapie wojewódzkim, miasta trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych. Artykuły są później przekazywane najbardziej potrzebującym z regionu. Wygrana w finale to już sprzęt o wartości 40 tysięcy złotych!

Pamiętajcie, głosujcie na Łomżę raz dziennie codziennie do 25 stycznia!

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl