Nadleśnictwo rusza z choinkami

i

Autor: pixabay.com

Choinki już gotowe! Wybierzcie jedną z nich w Nadleśnictwie Łomża

2020-12-17 1:48

Nie sposób wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez choinki. Swojego wymarzonego drzewka możecie poszukać w nadleśnictwie Łomża już dziś. Do wyboru macie świerk cięty i doniczkowy, zwyczajny i kłujący. Brama Nadleśnictwa jest otwarta już od 10:00

Coraz więcej domów w Łomży zdobi świąteczne drzewko - a Kto jeszcze nie ma choinki już niebawem będzie mógł ją znaleźć w nadleśnictwie Łomża. Do wyboru będą świerki zwyczajne i świerki kłujące, cięte albo doniczkowe.

Choinki będą ścięte przed samą dostawą na plac. "Żywa" choinka z Nadleśnictwa to gwaranacja zapachu lasu przy niskiej cenie. Nasze choinki pochodzą z plantacji, położonej w gminie Mały Płock- czytamy na stronie Nadleśnictwa Łomża.

Choinki będą do waszej dyspozycji od 17 do 23 grudnia. Więcej znajdziecie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę z Łomży? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Mimo epidemii bydgoskie lodowisko Torbyd działa bez zmian
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE