Dzień bez Samochodu

i

Autor: pixabay.com

Ciekawostka

Autobusy za darmo. Dziś Łomża świętuje Dzień bez Samochodu

2023-09-22 8:27

Po raz kolejny łomżyńskie MPK włączyło się w obchody Dnia bez Samochodu. Akcja ma za zadanie przede wszystkim zachęcić Łomżyniaków do korzystania z autobusów nie tylko od święta.

Dziś (22.09) Łomża po raz kolejny aktywnie włączyła się w obchody dnia bez samochodu. Z tej okazji Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji proponuje mieszkańcom darmowe przejazdy w granicach administracyjnych miasta.

Autobusy to same korzyści!

Akcja ma na celu, przede wszystkim, zachęcenie mieszkańców Łomży do korzystania z "empeków" na co dzień. Autobusy są eko, a przy okazji pozwalają zaoszczędzić sporo czasu na szukanie miejsca parkingowego w godzinach szczytu. To też oszczędność- zamiast benzyny kupujecie bilet za kilka złotych.

Kiedy przyjedzie? - Tu się dowiecie!

Łomżyńskie MPK już od jakiegoś czasu korzysta z dynamicznej informacji pasażerskiej.

Z przyjemnością informujemy o wdrożeniu w łomżyńskim MPK systemu dynamicznej informacji pasażerskiej działającego w oparciu o serwis internetowy kiedyPrzyjedzie.pl. Dzięki niemu nasi pasażerowie uzyskali dostęp do rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej- czytamy na stronie MPK.

Z serwisu można korzystać na kilka sposobów:

  • za pomocą aplikacji
  • na stronie www
  • na stronie www w telefonie

Szerokiej drogi!